średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Rzeczywistość stawia przed Twoim organizmem wiele wyzwań, z którymi często niełatwo sobie poradzić. Gabinet Di Origine stoi na straży Twojego dobrego wyglądu i troszczy się o potrzeby Twojego organizmu. Przychodzimy na ratunek Twoim zniszczonym włosom i szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku skórze.

W Di Origine dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Właściwie diagnozujemy problemy, które spędzają Ci sen z powiek i organizujemy kompleksowe terapie, mające na celu ich skuteczne rozwiązanie. Dogłębnie analizujemy źródło schorzenia, aby podjąć właściwe kroki do całkowitego wyleczenia. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad, badania analityczne oraz obserwacje trychologiczne za pomocą mikrokamery. Indywidualnie dobierając kurację, wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

W Di Origine przywracamy piękno i młodość. Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które sprawiają, że metryka przestaje mieć znaczenie. Wsłuchujemy się w Twoje pragnienia. Doradzamy jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze i przyniosą satysfakcjonujące Cię efekty. Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo i właściwą higienę zabiegów. Aplikacja substancji aktywnych (osocza bogatopłytkowego, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego itd.) odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad aseptyki. Zabiegi wykonuje profesjonalista, posiadający fachową wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, do którego możesz mieć pełne zaufanie.

W Di Origine cenimy Twoją opinię. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc dokładamy wszelkich starań, żeby wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Di Origine Trychologia i Kosmetologia Zabiegowa

Krokusowa 34A
60-175 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 18:00
Wt
09:00 - 18:00
Śr
09:00 - 18:00
Czw
09:00 - 18:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd ZAMKNIĘTE